Magnetická fólie A4 tloušťka 1 mm – černá

99,00  s DPH

Magnetická fólie se výborně hodí k vytvoření vlastních reklam, magnetek či cedulek držících na různých kovových površích (kovové regály, karosérie auta či chladnička). Požadovanou grafiku je na fólii možné dostat nalepením vašich nálepek nebo potisknutím vhodnými tiskařskými metodami. Snadno se stříhá, což umožňuje přizpůsobit si její tvar a velikost podle vašich potřeb.

Množstevní slevy
Cena od 1 ks:99,00 Kč
Cena od 3 ks: 83,00 Kč
Cena od 10 ks: 74,00 Kč
Cena od 40 ks: 62,00 Kč
Cena od 200 ks: Požádejte o cenovou nabídku
590 skladem

Objednávky přijaté do pondělí 12:00 doručíme v úterí 21.5.

Katalogové číslo: P-A4-1-BLACK Kategorie:

Vlastnosti

Rozměry

210 x 297 mm (A4)

Tloušťka

1 mm

Magnetická síla

80 g/cm2

Hmotnost

230 g

Popis produktu

Potřebujete si vytvořit reklamu, magnetky či cedulky, které můžete snadno připnout na kovové povrchy jako kovové regály, karosérie auta či chladnička? Chcete si zachovat možnost kdykoliv a jednoduše je zpětně odepnout? Pokud ano, naše magnetické fólie jsou pro vás správná volba. Vaši požadovanou grafiku je na fólii možné dostat nalepením nálepek nebo potisknutím vhodnými tiskařskými metodami (eco solvent, UV). Snadno se stříhá, což umožňuje přizpůsobit si její tvar a velikost podle vašich potřeb.

Takto vytvořenou reklamu, magnetky či cedulky využijete v kanceláři, dílně, továrnách, v domácnosti, na dekorační účely, výrobu suvenýrů či her, uměleckou činnost, ve výstavnictví a v mnoha dalších odvětvích. Je určena zejména do interiérů.

V případě, že fólii nemáte možnost potisknout, respektive polepit, vyzkoušejte naši samolepicí magnetickou fólii, na kterou můžete přilepit i klasické fotografie či jiné tištěné grafiky.

Upozornění: Nikdy nepřibližujte magnetické fólie k neodymovým magnetům, protože může dojít k jejich demagnetizaci. Fólii proto nepoužívejte na tvorbu magnetické nástěnky. Pro tento účel použijte jednu z našich kovových tabulí (bílou nebo černou).