Magnetické a kovové pásky

Naše samolepicí kovové a magnetické pásky jsou vhodné pro použití v domácnosti, v kanceláři, ve skladech, ve školách, v reklamě, aranžérství či při kreativní hře s dětmi.

Magnetické pásky využijete při výrobě foto magnetek či suvenýrových magnetek, na výrobu cedulek, jmenovek a reklam, které snadno připevníte na kovové povrchy (kovové tabule, ledničku, kovové regály, karoserii auta). Nalepením magnetické pásky na zeď či nábytek můžete vytvořit držák malých kovových předmětů či nástrojů. Naopak, držák na nekovové předměty můžete vytvořit použitím kovových pásek. Ty vytvoří vhodný podklad pro kancelářské magnety, kterými pak můžete uchytit fotografie, poznámky, dětské kresby a jiné nekovové předměty.

Na magnetických páskách se každých několik milimetrů střídají severní a jižní pól, díky čemuž se dvě magnetické pásky navzájem přitahují. V případě potřeby tedy dokážete jejich vhodným použitím spojit jakékoliv dva předměty.

Neodymové pásky mají až 7krát větší magnetickou sílu než klasické pásky.

Pro podobné účely můžete použít také naše magnety se samolepkou nebo naše lepidla na magnety v kombinaci s neodymovými magnety.

Objednávky přijaté do zítra 12:00 doručíme v úterí 28.3.