Stavebnice Geomag

Dětská stavebnice

Uvolněte a pobavte se s magnetickou stavebnicí Geomag. Nastartujte vaši fantazii a vytvořte si malá i velká díla, která vám udělají radost či ozdobí poličku.

Je skvělé, že stavebnici mají v oblibě malí i velcí. Při jejím skládání tak můžete strávit cenné společné chvíle s vašimi nejbližšími.

Vybrat si můžete klasickou variantu stavebnice Classic nebo variantu Mechanics pro náročnějších. Tato varianta je obohacena o mechanické prvky, které vám umožní stavebnici rozhýbat. Chcete-li vidět vaše výtvory zářit ve tmě, vyberte si variantu Glow. Ta dokáže zachytit denní světlo, díky kterému pak ve tmě září.

Objednávky přijaté do zítra 12:00 doručíme v úterí 23.7.

VZDĚLÁVACÍ SYSTÉM STEM

Přidanou hodnotou stavebnice je, že vám a zejména vašim dětem zvýší schopnost koncentrovat se. Stavebnice je také vhodná pro vzdělávací systém STEM, který se soustředí na 4 oblasti – věda, technologie, inženýrství a matematiku.

Vzdělávací systém STEM

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Značku Geomag můžeme pochlubit i za skutečnost, že stejně jako o naši zábavu se stará i o naše životní prostředí. Při výrobě svých skvělých stavebnic totiž využívá vysoký podíl recyklovaných plastů. U řad Recycled je to dokonce 100%. Výborné na tom je, že tyto výrobky mají stejně zářivé barvy a vysokou kvalitu jako původní Geomag stavebnice.

Recyklovaný plast - životní prostředí

Další oblíbené kategorie: