5%

Kovová fólie bílá – popisovatelná fixy 100×60 cm, samolepicí

525,00  s DPH

Fólie je použitelná jako magnetická tabule pro uchycení poznámek magnety. Je popisovatelná fixy. Díky samolepicí straně ji snadno umístíte na požadované místo.

více než 10 skladem

Objednávky přijaté do pondělí 12:00 doručíme v úterí 21.5.

Vlastnosti

Tloušťka

0,5 mm

Rozměry

100 x 60 cm

Hmotnost

1 kg

Popis produktu

Potřebujete magnetickou tabuli do kanceláře, obchodu, školy či dětského pokoje? Vytvořte si ji jednoduše využitím naší kovové fólie. Díky její samolepicí straně si ji můžete umístit téměř kdekoliv, jednoduše a velmi rychle.

Kovová fólie bílá - popisovatelná fixy 100x60 cm, samolepicí

Magnetická tabule vám výborně poslouží k přichycení poznámek či jiných dokumentů pomocí magnetů. Díky své bílé barvě a lesklé povrchové úpravě je také popisovatelná fixami (popisovači na bílé a flipchartové tabule), které se dají z tabule jednoduše setřít.

Kovová fólie bílá – popisovatelná fixy 100×60 cm, samolepicí

Pro přichycení poznámek doporučujeme použít naše kancelářské magnetky, jejichž tvar vám zajistí pohodlnou manipulaci s nimi. Navíc díky své barevnosti jsou výborným doplňkem do kanceláře či domácnosti. Starší černé feritové magnety by mohly být pro magnetickou tabuli vyrobenou z kovové fólie slabé, proto tuto kombinaci nedoporučujeme. Novější neodymové magnety mají sice sílu dostatečnou, avšak jsou křehké. V případě, že by dva silné neodymy přiskočily k sobě, mohly by se rozbít. Proto jsou pro magnetickou tabuli nejlepší volbou kancelářské magnetky.

Na magnetickou tabuli si kromě poznámek můžete přichytit i různé suvenýrové magnetky a foto magnetky, které si můžete vyrobit i sami pomocí našich samolepících magnetických fólií či samolepících magnetických pásek.

Kovová fólie bílá – popisovatelná fixy 100×60 cm, samolepicí

Tloušťka tabule je 0,5 mm. Samolepící strana fólie je opatřena lepidlem, které dobře drží na různých hladkých površích jako je skříň či stěna. D8 se snadno stříhat nůžkami. V případě potřeby si tedy můžete její rozměr upravit podle vlastních představ.

Obsah balení: 

1x Kovová fólie bílá – 100×60 cm

Kovová fólie bílá - popisovatelná fixy 100x60 cm, samolepicí