Magnetická lepicí páska 30×1,5 mm (1 metr)

77,00  s DPH

Množstevní slevy
Cena od 1 ks:77,00 Kč
Cena od 5 ks: 65,00 Kč
Cena od 20 ks: 49,00 Kč
Cena od 50 ks: 47,00 Kč
Cena od 200 ks: Požádejte o cenovou nabídku
více než 200 skladem

Objednávky přijaté do pondělí 12:00 doručíme v úterí 21.5.

Katalogové číslo: P30-1.5 Kategorie:

Vlastnosti

Šířka

30 mm

Tloušťka

1,5 mm

Magnetická síla

100 g/cm2

Teplotní odolnost

do 60 °C

Hmotnost

165 g (1 metr)

Lepidlo

3M – 55236

Popis produktu

Magnetická lepicí páska slouží k připevnění nemagnetického předmětu na kovový povrch. Můžete ní označit regály nebo ji použít jako držák pro menší nástroje.

Páska je široká 30 mm a hrubá 1,5 mm. Její magnetická síla je 100 gramů na cm2. Můžete ji použít na běžné materiály jako plast, stěna, dřevo, kovy.

 

Magnetická a lepicí strana

Magnetická lepicí páska má magnetickou a lepicí stranu. Magnetická strana se přikládá na kov. Na lepicí straně je lepidlo M3, které je určeno pro nejrůznější materiály a aplikace, které vyžadují pevné spojení. Na magnetické straně se střídají severní a jižní pól.

Nezanecháva žádné stopy

Na rozdíl od běžné lepicí pásky, magnetická páska lepí rychle a čistě. Povrch, na který přilepíte stranu s lepidlem, zůstane čistý.

Magnetická síla

Magnetická páska neslouží k držení velkých předmětů. Ale pokud ji použijete na menší předměty, nemusíte mít obavy, že budou odpadávat a stále je budete muset zvedat ze země.

Kde můžete pásku použít?

Magnetickou lepicí pásku využijete pro řemeslné a domácí projekty, nápisy a bannery, bulletinové tabule, jako držák menších nástrojů a pomůcky pro učení dětí. Někteří zákazníci pásku využili například k upevnění železné nádoby s barvou v kufru nebo na vytvoření rodinné fotografické desky. Náš zákazník použil pásku v koupelně jako držák pro manikúru a pedikúru.

Další využití je výroba magnetek na lednici, připevnění obrázků nebo kalendáře na stěnu, připevnění fotek na lednici a na označení zboží na regálech.

Můžete ji připevnit na materiály jako plast, porcelán, stěna, dřevo, hliník, nerez a jiné hladké povrchy.

Snadné používání

Magnetickou pásku můžete nastříhat obyčejnými nůžkami. Po odstřižení požadované délky doporučujeme vyrovnat pásku tak, že ji na 24 hodin připevníte k rovnému železnému povrchu.

Magnetické pásky se navzájem přitahují, proto jimi dokážete spojit i dva nemagnetické předměty.

Pro pevnější spojení doporučujeme povrch před lepením vyčistit.

Upozorňení: K magnetické pásce nepřikládejte neodymové magnety. Můžete ji tím demagnetizovat.