5%

Kovová fólie černá – popisovatelná křídou 100×60 cm, samolepicí

525,00  s DPH

Fólie je použitelná jako magnetická tabule pro uchycení poznámek magnety. Je popisovatelná křídami. Díky samolepicí straně ji snadno umístíte na požadované místo.

více než 10 skladem

Objednávky přijaté do pondělí 12:00 doručíme v úterí 18.6.

Katalogové číslo: BKP-600-ST Kategorie: , , Štítek:

Vlastnosti

Tloušťka

0,7 mm

Rozměry

100 x 60 cm

Hmotnost

1,3 kg

Popis produktu

Potřebujete magnetickou tabuli do kanceláře, obchodu, školy či dětského pokoje? Vytvořte si ji jednoduše využitím naší kovové fólie. Díky její samolepicí straně si ji můžete umístit téměř kdekoliv, jednoduše a velmi rychle.

Magnetická tabule vám výborně poslouží k přichycení poznámek či jiných dokumentů pomocí magnetů. Díky své černé barvě a matné povrchové úpravě je také popisovatelná křídami, které se dají z tabule jednoduše setřít.

Pro přichycení poznámek doporučujeme použít naše kancelářské magnetky, jejichž tvar vám zajistí pohodlnou manipulaci s nimi. Navíc díky své barevnosti jsou výborným doplňkem do kanceláře či domácnosti. Starší černé feritové magnety by mohly být pro magnetickou tabuli vyrobenou z kovové fólie slabé, proto tuto kombinaci nedoporučujeme. Novější neodymové magnety mají sice sílu dostatečnou, avšak jsou křehké. V případě, že by dva silné neodymy přiskočily k sobě, mohly by se rozbít. Proto jsou pro magnetickou tabuli nejlepší volbou kancelářské magnetky.

Na magnetickou tabuli si kromě poznámek můžete přichytit i různé suvenýrové magnetky a foto magnetky, které si můžete vyrobit i sami pomocí našich samolepících magnetických fólií či samolepících magnetických pásek.

Tloušťka tabule je 0,7 mm. Samolepící strana fólie je opatřena lepidlem, které dobře drží na různých hladkých površích jako je skříň či stěna. Dá se snadno rozstříhat nůžkami. V případě potřeby si tedy můžete její rozměr upravit podle vlastních představ.

Obsah balení:

1 x Kovová fólie černá 100×60 cm

Kovová fólie černá – popisovatelná křídou 100x60 cm, samolepicí