Neodymová magnetická lepicí páska 20×1,5 mm (1 metr) – EXTRA SILNÁ

849,00  s DPH

Množstevní slevy
Cena od 1 ks:849,00 Kč
Cena od 3 ks: 811,00 Kč
Cena od 10 ks: 788,00 Kč
Cena od 20 ks: 759,00 Kč
Cena od 50 ks: Požádejte o cenovou nabídku
více než 50 skladem

Objednávky přijaté do pondělí 12:00 doručíme v úterí 18.6.

Katalogové číslo: NP20-1.5-R8 Kategorie:

Vlastnosti

Šířka

20 mm

Tloušťka

1,5 mm

Magnetická síla

650 g/cm2

Materiál

R8

Teplotní odolnost

do 80 °C

Hmotnost

162 g (1 metr)

Lepidlo

3M – 9448

Popis produktu

Tato magnetická lepicí páska je na rozdíl od běžných feritových pásek neodymová, díky čemuž má na poměry magnetických pásek neuvěřitelnou sílu ohromných 650 gramů na cm2! Je více než 6krát silnější než běžné feritové magnetické pásky a perfektně se hodí na místa, kde potřebujete dosáhnout vysoké přilnavé síly a máte málo místa. Například pro utěsnění různých spojů, na přitažení nedovírajících dvířek a podobně.

Páska je široká 30 mm, silná 1,5 mm a na rozdíl od běžných neodymových magnetů zvládne pracovní teplotu až do 120 °C. Můžete ji nalepit na běžné materiály jako plast, stěna, dřevo, kovy. Používání je mimořádně jednoduché.

Páska se prodává v rolích s délkou 1 metr (každá role obsahuje + 2 cm grátis, celková délka pásky je 102 cm). Pokud si objednáte více metrů, pošleme vám několik rolí s délkou 1 metr.

Magnetická a lepící strana

Magnetická lepící páska má magnetickou a lepicí stranu. Magnetická strana se přikládá na kov. Na lepicí straně je lepidlo 3M, které je určeno pro nejrůznější materiály a aplikace, které vyžadují pevné spojení. Na magnetické straně se po každých 5 milimetrech střídají severní a jižní pól.

Nezanechává žádné stopy

Na rozdíl od běžné lepicí pásky, magnetická páska lepí rychle a čistě. Povrch, na který přilepíte stranu s lepidlem, zůstane čistý.

Magnetická síla

Tato neodymová magnetická páska je to nejsilnější, co můžete najít v kategorii tzv. pryžových magnetů. Se silou 650 gramů na cm2 najde široké využití na místech s potřebou vysoké přilnavé síly a udrží i těžší předměty, se kterými si feritové magnetické pásky neporadí.

Kde můžete pásku použít?

Neodymovou magnetickou lepicí pásku využijete pro řemeslné a domácí projekty, nápisy a bannery, bulletinové tabule, jako držák různých nástrojů, utěsnění spojů či při výrobě různých pomůcek pro učení dětí.

Osvědčí se také při výrobě magnetek na ledničku, na připevnění obrázků nebo kalendáře na stěnu, připevnění fotek na lednici a na označení zboží na regálech.

Můžete ji připevnit na materiály jako plast, porcelán, stěna, dřevo, hliník, nerez a jiné hladké povrchy.

Snadné používání

Magnetickou pásku můžete nastříhat obyčejnými nůžkami. Po odstřižení požadované délky doporučujeme vyrovnat pásku tak, že ji na 24 hodin připevníte k rovnému železnému povrchu.

Magnetické pásky se navzájem přitahují, proto jimi dokážete spojit i dva nemagnetické předměty.

Pro pevnější spojení doporučujeme povrch před lepením vyčistit.

Upozornění: Nikdy nepřibližujte magnetické pásky k neodymovým magnetům, protože může dojít k jejich demagnetizaci. Magnetickou pásku proto nepoužívejte jako podklad pro přichycení magnetů. Pro tento účel použijte naši kovovou pásku.