Magnetické fólie A4 tloušťka 1 mm 13 ks – barevný balíček

749,00  s DPH

Barevný set magnetických fólií formátu A4. V balíčku naleznete 13 ks pestrých fólií vhodných k vytvoření vlastních reklam, magnetek či cedulek držících na různých kovových površích (kovové regály, karoserie auta či chladnička). Požadovanou grafiku lze na fólie dostat nalepením vašich nálepek či potisknutím vhodnými tiskařskými metodami. Také je na ně možné psát permanentními fixy. Lehce se stříhají, což vám umožňuje přizpůsobit si jejich tvar a velikost podle vašich potřeb.

Množstevní slevy
Cena od 1 ks:749,00 Kč
Cena od 2 ks: 729,00 Kč
více než 10 skladem

Objednávky přijaté dnes do 12:00 doručíme v pondelí 5.12.

Katalogové číslo: P-A4-1-ALLCOL13 Kategorie: ,

Vlastnosti

Rozměry

210 x 297 mm (A4)

Tloušťka

1 mm

Magnetická síla

80 g/cm2

Hmotnost

230 g

Hmotnost balení

2,99 kg

Popis produktu

Potřebujete si vytvořit reklamu, magnetky či cedulky, které můžete snadno připnout na kovové povrchy jako kovové regály, karosérie auta či chladnička? Chcete si zachovat možnost kdykoliv a jednoduše je zpětně odepnout? Pokud ano, náš barevný set pestrých magnetických fólií je pro vás správná volba. Vaši požadovanou grafiku lze na fólie dostat nalepením nálepek, nebo potisknutím vhodnými tiskařskými metodami. Také je na ně možné psát permanentními fixy. Snadno se stříhá, což umožňuje přizpůsobit si její tvar a velikost podle vašich potřeb.

Takto vytvořenou reklamu, magnetky či cedulky využijete v kanceláři, dílně, továrnách, v domácnosti, na dekorační účely, výrobu suvenýrů či her, uměleckou činnost, ve výstavnictví a v mnoha dalších odvětvích. Je určena zejména do interiérů.

V případě, že fólii nemáte možnost potisknout, respektive polepit, vyzkoušejte naši samolepicí magnetickou fólii, na kterou můžete přilepit i klasické fotografie či jiné tištěné grafiky.

Upozornění: Nikdy nepřibližujte magnetické fólie k neodymovým magnetům, protože může dojít k jejich demagnetizaci. Fólii proto nepoužívejte na tvorbu magnetické nástěnky. Pro tento účel použijte jednu z našich kovových tabulí (bílou nebo černou).