Magnetická fólie šířka 62 cm, tloušťka 0,7 mm (rolka 15 metrů)

2 090,00  s DPH

Magnetická fólie se výborně hodí k vytvoření vlastních reklam, magnetek či cedulek držících na různých kovových površích (kovové regály, karosérie auta či chladnička). Požadovanou grafiku je na fólii možné dostat nalepením vašich nálepek nebo potisknutím vhodnými tiskařskými metodami. Snadno se stříhá, což umožňuje přizpůsobit si její tvar a velikost podle vašich potřeb.

Množstevní slevy
Cena od 1 ks:2090,00 Kč
Cena od 2 ks: 2040,00 Kč
Cena od 5 ks: Požádejte o cenovou nabídku
15 skladem

Objednávky přijaté do zítra 12:00 doručíme ve čtvrtek 8.12.

Katalogové číslo: PI-620-0.7-B15 Kategorie:

Vlastnosti

Tloušťka

0,7 mm

Šířka

62 cm

Délka

15 metrů

Magnetická síla

40 g/cm2

Popis produktu

Potřebujete si vytvořit reklamu, magnetky či cedulky, které můžete snadno připnout na kovové povrchy jako kovové regály, karosérie auta či chladnička? Chcete si zachovat možnost kdykoliv a jednoduše je zpětně odepnout? Pokud ano, naše magnetické fólie jsou pro vás správná volba. Vaši požadovanou grafiku je na fólii možné dostat nalepením nálepek nebo potisknutím vhodnými tiskařskými metodami. Snadno se stříhá, což umožňuje přizpůsobit si její tvar a velikost podle vašich potřeb.

Takto vytvořenou reklamu, magnetky či cedulky využijete v kanceláři, dílně, továrnách, v domácnosti, na dekorační účely, výrobu suvenýrů či her, uměleckou činnost, ve výstavnictví a v mnoha dalších odvětvích. Je určena zejména do interiérů.

V případě, že fólii nemáte možnost potisknout, respektive polepit, vyzkoušejte naši samolepicí magnetickou fólii, na kterou můžete přilepit i klasické fotografie či jiné tištěné grafiky.

Upozornění: Nikdy nepřibližujte magnetické fólie k neodymovým magnetům, protože může dojít k jejich demagnetizaci. Fólii proto nepoužívejte na tvorbu magnetické nástěnky. Pro tento účel použijte jednu z našich kovových tabulí (bílou nebo černou).

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat první recenzi k produktu “Magnetická fólie šířka 62 cm, tloušťka 0,7 mm (rolka 15 metrů)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *