16%

Magnet s okem oboustranný – síla 2×310 kg

1 049,00  s DPH

Magnet pro lovce pokladů – síla 2×310 kg se dvěma aktivními stranami. Oko je možné zašroubovat z boku i shora.

více než 50 skladem

Objednávky přijaté dnes do 12:00 doručíme zítra 21.1.

Katalogové číslo: F200X2-M10-N38-NI-O Kategorie: Štítky: ,

Vlastnosti

Průměr

74 mm

Výška bez oka

28 mm

Magnetická síla

310 kg

Materiál

NdFeB – N38 (neodymový magnet)

Hmotnost

1,1 kg

Popis produktu

Extrémně silný neodymový magnet navržen pro hledání pokladů pod vodou. Také je vhodný pro různé jiné aplikace, kde je potřebný velmi silný magnet. Magnet má v sobě dva závity: jeden zboku a jeden svrchu. Závit ve směru osy prochází celým magnetem. Součástí balení jsou dvě oka. Magnet má bez očí rozměry 74×28 mm.

Díky jeho nízké hmotnosti se magnet snadno hází do dálky.

Narozdíl od standardních magnetů s okem, tento magnet má dvě aktivní strany, na které může sbírat kovové předměty. Při uvázání lana zboku je výrazně nižší riziko zachycení magnetu mezi kořeny nebo jinými překážkami na dně vodní plochy, protože magnet snadněji proklouzne. Magnet se dokáže dobře klouzat po dně řeky nebo jezera a efektivně vysbírat kovové předměty na dně.

Magnet je vhodný na hledání skrytých kovových pokladů pod vodou, vytažení spadlého nářadí z kanálu, třídění odpadu nebo vyčištění fontány od nánosu mincí. Při ideálních podmínkách dokáže unést až 310kilogramový ocelový předmět.

Více o výběru správného magnetu a lana, technice lovu a vhodných místech pro hledání artefaktů se dočtete v našem článku o magnet fishingu.

Vnitřní magnet je vyroben z nejsilnějšího magnetického materiálu na světě NdFeB. Kolem neodymového magnetu je ochranný ocelový cylindr, který zároveň zvyšuje jeho celkovou magnetickou sílu.

Abyste prodloužili životnost magnetu, po použití jej doporučujeme utřít.

1 recenze k produktu Magnet s okem oboustranný – síla 2×310 kg

 1. L. Václavík

  Mé pochyby se potvrdily ohledně nosnosti. Magnet 2×310 kg neudrží ani 100 kg. Údaje s parametrey nejsou pravdivé. Zklamání. Jinak, obchod funguje 100 %.

  • Stanislav Sklenka – SilneMagnety.cz

   Dobrý den pane Václavíku, děkujeme za váš komentář!

   Mrzí nás, pokud jste měl jiné očekávání, testování síly však ovlivňuje několik vlastností magnetu, které mají na výsledek testování radikální vliv.

   Uváděná odtrhová síla není nosnost magnetu. U magnetů se standardně uvádí odtrhová síla, což je průměrná síla, při níž se magnet odlepí od povrchu za jinak ideálních podmínek:

   • Magnet je celým povrchem přilepený k předmětu bez jakékoli mezery či nerovnosti (rovný leštěný povrch).
   • Přitahovaný předmět má dostatečnou tloušťku na obsažení celé síly magnetu (tloušťka by měla být alespoň taková jako je tloušťka magnetu, ideálně více).
   • Magnet je odtahován přesně kolmo od povrchu (tažení šikmo nebo do stran výrazně oslabuje sílu spojení).
   • Na povrchu není žádná rez ani barva, která by zvyšovala mezeru mezi předmětem a magnetem.
   • Předmět obsahuje co nejvíce železa a co nejméně uhlíku.
   • Tah magnetu je pomalý a plynulý, trhnutí výrazně oslabuje sílu magnetu.

   Více informací najdete v článku Co znamená sila magnetu v kg?

   Jelikož takto ideálních podmínek není při magnet fishingu možné dosáhnout, používají se vysoce předimenzované magnety, aby bylo možné najít běžné úlovky v řádech desítek kilogramů. Naše magnety se těší pověsti prvotřídních magnetů pro magnet fishing, v SR a ČR je považují za nejlepší dostupné magnety na trhu již stovky našich spokojených zákazníků. Bez jakékoliv reklamy či překladu stránek do angličtiny nám dokonce posílají objednávky i magnet fisheři ze Švédska, kde se dozvěděli o kvalitě a ceně našich magnetů a informace o nich se šíří doporučeními dále. Chápeme však, že jste mohl mít při koupi jiné očekávání, proto pokud chcete magnet vrátit, rádi vám vrátíme vaši platbu zpět. Spokojenost zákazníků je pro nás vždy na prvním místě.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *