Lano pro magnet fishing průměr 5 mm (army 30 metrů)

389,00  s DPH

Pevné polyesterové lano navržené speciálně pro magnet fishing.

více než 10 skladem

Objednávky přijaté dnes do 12:00 doručíme zítra 21.1.

Katalogové číslo: L5-30M-AR Kategorie:

Vlastnosti

Délka

30 m

Tloušťka lana

5 mm

Síla lana

340 kg

Materiál

polyester

Popis produktu

Polyesterové lano speciálně vyvinuté pro magnet fishing o tloušťce 5 mm a nosností 340 kg. Naše lano pro magnet fishing je inspirováno lanem paracord, které jsme vylepšili.

Extra pevné lano

Naše lano obsahuje 9 (ne 7 jako paracord) vnitřních vláken, která jsou navíc o něco tlustší. Proto je pevné a odolnější vůči protržení. Pokud budete magnet táhnout pouze rukama, nemusíte mít obavy, že se přetrhne. Není v lidských silách ho roztrhnout.

Lehké a voděodolné

Lano je velmi lehké, proto se snadno hází do dálky. Narozdíl od většiny lan absorbuje mnohem méně vody. Díky tomu se při magnet fishingu nezmáčíte a lano zůstane lehké i po hodinách hledání (lano nasáklé vodou je těžší).

Nepružné

Mnohá jiná lana (např. horolezecké lano) jsou pružná a natahují se. Mnozí hledači pokladů to nemají rádi. Naše nepružné lano má tři výhody:

  1. Dokážete snadněji ovládat pohyb magnetu pod vodou.
  2. Ucítíte, když se magnet na něco přichytí.
  3. Dokážete silně trhnout, když potřebujete vyprostit magnet zaseknutý o překážku nebo jej odtrhnout od něčeho velmi těžkého.

Vyrobeno z polyesteru

Naše lano je vyrobeno z polyesteru, ne nylonu jako paracord. Polyester narozdíl od nylonu neztrácí sílu, když je vlhký. Polyester také rychleji schne a je odolnější vůči poškození třením a UV zářením.

Díky tloušťce se méně zařezává do ruky

Naše polyesterové lano má tloušťku 5 mm. To je o milimetr více než paracord. Kvůli tomu se při tažení podstatně méně zařezává do ruky.

Ideální délka

Magnet na krátkém laně nelze hodit do dostatečné dálky, na některé nálezy proto nebudete mít dosah. Většina lidí dovede dohodit magnet dál než 15 metrů. 30metrové lano je proto ideálně dlouhé.

Jak správně uvázat uzel

Aby se zachovala pevnost lana, doporučujeme použít jeden z uzlů popsaných v našem článku Magnet fishing: najděte železné poklady na dně českých vod.

V kategorii magnet fishing nabízíme také tlustší 6milimetrové lano se silou až 560 kg. Takové lano je vhodnější, když se magnet zasekne o překážku a budete ho chtít táhnout autem.

Lano není vhodné pro horolezectví.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat první recenzi k produktu “Lano pro magnet fishing průměr 5 mm (army 30 metrů)”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *