Rukavice pro magnet fishing

99,00  s DPH

Objednávky přijaté do pondělí 12:00 doručíme v úterí 21.5.

Katalogové číslo: MF-RUK Kategorie:

Vlastnosti

Popis produktu

Rukavice ochrání vaše ruce vůči pořezání ostrými předměty a zlepšují pohodlí při magnet fishingu. Tento model rukavic jsme vybrali na základě rad od zkušených hledačů pokladů.

Při odebírání ostrých předmětů se neporežete

Rukavice zajišťují vysokou ochranu proti pořezání rukou při odebírání ostrých předmětů z magnetu. Celkově mají vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, roztržení a odření. A to díky tomu, že jsou vyrobeny ze 100% polyamidu Spandex.

Lano se bude méně zařezávat

Při vytahování těžkých předmětů bez rukavic se lano nepříjemně zařezává do ruky. Nošením rukavic tento problém vyřešíte.

Neušpiníte se

Rukavice jsou nepromokavé. Při manipulaci s mokrými předměty pokrytými bahnem a řasami se neušpiníte. V zimě rukavice drží ruce v suchu a chrání před prochladnutím.

Jemná motorika je zachována

Rukavice jsou vyrobeny z pružného materiálu a nejsou příliš hrubé, proto je jemná motorika zachována. I při jemné práci budete mít prsty obratné a zručné. Předmět na magnetu uchopíte přesně tak, jak budete potřebovat.

Rychlé nasunutí na ruce

Materiál Spandex je velmi pružný a ohebný. Rukavice si nasadíte na ruce rychle a jednoduše. Stejně jednoduše je z rukou stáhnete. Díky této pružnosti vám budou na rukou sedět.

Magnet fishing rukavice tabulka velikostí

Další využití

Rukavice jsou odolné vůči olejům a vhodné pro práci s oleji a mazivy. Dají se použít i v logistice, stavebnictví, při řemeslných pracích, v lehkém a těžkém průmyslu. Vyhýbejte se kyselinám, alkoholům a ketonovým rozpouštědlům (např. aceton).

Ochutnávka atmosféry magnet fishing hobby

 

 

Ve videu jsme lovili s výbavou z našeho e-shopu:

Magnet s okem – síla 530 kg
Magnet s okem oboustranný – síla 2×310 kg
Lano pro magnet fishing průměr 5 mm (oranžové 30 metrů)
Rukavice pro magnet fishing

Pestrá sbírka nálezů zanícených fisherů