Magnetičtí pomocníci

Nikdy nevíme, kdy by se nám mohly ve skutečnosti hoditt. Při pohledu na ně si řekneme „super věcička, ale já ji nepotřebuji“. Ale, jednou se jistě naskytne situace, kdy byste si je přáli mít k dispozici. Magnetičtí pomocníci, které si v tomto článku představíme, jistě nepatří do životních nezbytností. Nicméně, dokáží nám někdy ušetřit čas i zbytečnou námahu.

Magnetická metla

Šikovný pomocník zejména v halách nebo při rekonstrukci, ale najde své využití i v domácnosti. Jednoduchým přejetím magnetická metla vysbírá všechny kovové předměty jako jsou hřebíky, dráty či piliny. Problém jí nedělají ani malé spáry či záhyby. Takže, když se vám příště ztratí spadlý hřebík ze stěny na koberci, jednoduše stačí projet magnetickou metlou a nemusíte se více bát zapíchnutí hřebíku do chodidla.

Váha metly se pohybu od 5 kg do 20 kg. Závisí, s jakým typem pracujete. Avšak i těžší váha nemění nic na jednoduchém a bezproblémovém používání. Díky kolečkům koště jednoduše ovládáte v požadovaném směru.

Na našem e-shopu najdete různé rozměry:

Typ A jsou menší metly. Jejich sběrná plocha se rychleji zaplní a sebrané částice je třeba častěji uvolňovat. Váží 6-9 kg.

Typ B jsou větší pracovní magnetické metly. Mají větší sběrnou plochu a dokážou ze země uchytit i větší kusy kovu. Jejich váha se pohybuje od 15 do 24 kg.

Při nákupu magnetické metly z našeho e-shopu máte dopravu zdarma.

Ruční magnetický přenašeč kovových částic

Malý, lehký a šikovný přenašeč. Jeho hmotnost je pouze 1 kg, avšak unese váhu přenášených kovů až 5 kg. Vhodný je pro menší kovové předměty, protože jeho průměr je 13 cm. Pro velké kovové kusy s plochým povrchem doporučujeme použít magnetický přenašeč plechů, jehož nosnost je až 40 kg. Dostupný je také na našem e-shopu.

Magnetický držák na nástroje

Ideální dárek, který potěší každého kutila. Držák dlouhý 50 cm má na obou koncích díry. Připevnit jej můžete na zeď nebo dřevěný povrch. Na stěně nezabere mnoho místa a zaručí organizovaný pořádek v nářadí.

Magnetický náramek a pásek pro kutily

Našim posledním typem na šikovné pomocníky jsou malé magnety, které využijete i při obvyklém kutilství. Magnety, ať už na opasku nebo na zápěstí nepůsobí rušivě a nepřekážejí při práci. Přispějí k lepší efektivitě. Nebudete muset hledat spadlý šroub nebo držet hřebíky mezi zuby.

Magnet na opasek se navléká z vrchní strany a pevně drží na místě připevnění. A magnetický náramek na zápěstí má suchý zip, který utáhnete podle potřeby. Opasek a magnetický náramek najdete na našem e-shopu v  sekci pro kutily, jakož i mnoho jiných produktů.

Podobné příspěvky