Magnetičtí pomocníci

Nikdy nevíme, kdy by se nám mohli ve skutečnosti hodit. Při pohledu na ně si řekneme „super věcička, ale já ji nepotřebuji“. Ale jednou se jistě naskytne situace, kdy byste si je přáli mít k dispozici. Magnetičtí pomocníci, které si v tomto článku představíme, jistě nepatří do životních nezbytností. Nicméně, dokáží nám někdy ušetřit čas i zbytečnou námahu.

Magnetická metla

Šikovný pomocník zejména v halách nebo při rekonstrukci, ale najde své využití i v domácnosti. Jednoduchým přejetím vysbírá všechny kovové předměty jako hřebíky, dráty či piliny. Problém jí nedělají ani malé spáry či záhyby. Takže, když se vám příště ztratí spadlý hřebík ze stěny na koberci, jednoduše stačí koberec projet magnetickou metlou a nemusíte se více bát zapíchnutí hřebíku v chodidle.

Váha metly se pohybu od 5kg do 20kg. Záleží, s jakým typem pracujete. Avšak i těžší váha nemění nic na jednoduchém a bezproblémovém používání. Díky kolečkům koště jednoduše ovládáte v požadovaném směru.

Na našem eshopu najdete různé rozměry:

Typ A jsou menší metly, u kterých je třeba častěji měnit zásobník. Samozřejmě to závisí na frekvenci využívání produktu. Jejich hmotnost se pohybuje od 6 – 9 kg.

Typ B jsou již větší pracovní magnetické metly. Mají větší zásobník a dokážou ze země uchytit i větší kusy kovu. Jejich váha se pohybuje od 15 do 24 kg.

Při nákupu magnetické metly z našeho eshopu máte dopravu zdarma 😉

Ruční magnetický přenašeč kovových částic

Malý, lehký a šikovný přenašeč. Jeho hmotnost je pouze 1 kg, avšak unese váhu přenášených kovů až 5 kg. Vhodný je samozřejmě pro menší typy kovových předmětů, protože jeho průměr je 13 cm. Pro velké kovové kusy doporučujeme použít magnetický přenašeč plechů, jehož nosnost je až 40 kg. Dostupný je také na našem eshopu.

Magnetický držák na nástroje

Ideální dárek, kterým potěšíte každého kutila. Držák dlouhý 50 cm má na obou koncích díry. Ideální je připevnění na stěnu nebo dřevěný povrch. Na stěně nezabere mnoho místa a zaručí organizovaný pořádek v nářadí.

Magnetický náramek pro kutily a Magnet na opasek

Našim posledním typem na šikovné pomocníky jsou malé magnety, které využijete i při obvyklém kutilství. Magnety, ať už na opasku nebo na zápěstí nepůsobí rušivě a nepřekážejí při práci. Přispějí k lepší efektivitě. Nebudete muset hledat spadý šroub nebo držet hřebíky mezi zuby.

Magnet na opasek se navléká z vrchní strany a pevně drží na místě připevnění. A magnetický náramek na zápěstí zase obsahuje suchý zip, který zatáhnete podle potřeby. Takže fixuje vaše zápěstí a nemusíte se bát jeho přetáčení. Pásek spolu s magnetickým náramkem najdete na našem eshopu v sekci pro kutily, jakož i mnoho jiných produktů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *