Samolepicí magnetická fólie šířka 62 cm, tloušťka 0,7 mm (1 metr)

255,00  s DPH

Magnetická fólie se výborně hodí k vytvoření vlastních reklam, magnetek, zda cedulek držících na různých kovových površích (kovové regály, karosérie auta či chladnička). Díky její samolepicí straně na ni vaši grafiku či fotografie přilepíte zcela jednoduše. Snadno se stříhá, což umožňuje přizpůsobit si její tvar a velikost podle vašich potřeb.

Množstevní slevy
Cena od 1 ks:255,00 Kč
Cena od 2 ks: 244,00 Kč
Není skladem
Katalogové číslo: PI-620-0.7-ST Kategorie:

Vlastnosti

Tloušťka

0,7 mm

Šířka

62 cm

Délka

1 metr

Magnetická síla

40 g/cm2

Popis produktu

Potřebujete si vytvořit reklamu, magnetky či cedulky, které můžete snadno připnout na kovové povrchy, jako jsou kovové regály, karosérie auta či chladnička? Chcete si zachovat možnost kdykoliv a jednoduše je zpětně odepnout? Pokud ano, naše samolepící magnetické fólie je pro vás správná volba. Díky její samolepicí straně na ni vaši grafiku či fotografie přilepíte zcela jednoduše. Snadno se stříhá, což umožňuje přizpůsobit si její tvar a velikost podle vašich potřeb.

Takto vytvořenou reklamu, magnetky či cedulky využijete v kanceláři, dílně, továrnách, v domácnosti, na dekorační účely, výrobu suvenýrů či her, uměleckou činnost, ve výstavnictví a v mnoha dalších odvětvích. Je určena zejména do interiérů.

V případě, že fólii chcete potisknout nebo polepit vašimi nálepkami, vyzkoušejte naši magnetickou fólii, která je bez samolepicí vrstvy.

Upozornění: Nikdy nepřibližujte magnetické fólie k neodymovým magnetům, protože může dojít k jejich demagnetizaci. Fólii proto nepoužívejte na tvorbu magnetické nástěnky. Pro tento účel použijte jednu z našich kovových tabulí (bílou nebo černou).