Magnet s okem oboustranný – síla 2×1100 kg

4 390,00  s DPH

Magnet pro hledání pod vodou se dvěma aktivními stranami. Oko je možné zašroubovat z boku i shora.

více než 10 skladem

Objednávky přijaté dnes do 12:00 doručíme zítra 21.1.

Katalogové číslo: MZ-F600X2-M12-O Kategorie: Štítky: ,

Vlastnosti

Průměr

135 mm

Výška bez oka

40 mm

Magnetická síla

1100 kg

Materiál

NdFeB – N38 (neodymový magnet)

Hmotnost

4,5 kg

Popis produktu

Extrémně silný neodymový magnet navržen pro hledání pokladů pod vodou. Také je vhodný pro různé jiné aplikace, kde je potřebný velmi silný magnet. Magnet má v sobě dva závity: jeden zboku a jeden svrchu. Závit ve směru osy prochází celým magnetem. Magnet má bez oka rozměry 135×40 mm.

Narozdíl od standardních magnetů s okem, tento magnet má dvě aktivní strany, na které může sbírat kovové předměty. Při uvázání lana zboku je výrazně nižší riziko zachycení magnetu mezi kořeny nebo jinými překážkami na dně vodní plochy, protože magnet snadněji proklouzne. Magnet se dokáže dobře klouzat po dně řeky nebo jezera a efektivně vysbírat kovové předměty na dně.

Magnet je vhodný na hledání skrytých kovových pokladů pod vodou, vytažení spadlého nářadí z kanálu, třídění odpadu nebo vyčištění fontány od nánosu mincí. Při ideálních podmínkách dokáže unést až 1100kilogramový ocelový předmět.

Více o výběru správného magnetu a lana, technice lovu a vhodných místech pro hledání artefaktů se dočtete v našem článku o magnet fishingu v ČR.

Vnitřní magnet je vyroben z nejsilnějšího magnetického materiálu na světě NdFeB. Kolem neodymového magnetu je ochranný ocelový cylindr, který zároveň zvyšuje jeho celkovou magnetickou sílu.

Abyste prodloužili životnost magnetu, po použití jej doporučujeme utřít.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Přidat první recenzi k produktu “Magnet s okem oboustranný – síla 2×1100 kg”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *