Magnetický změkčovač vody MAGIKO Apollo-M

(Hodnocení: 5)

875,00  s DPH

více než 10 skladem

Objednávky přijaté dnes do 12:00 doručíme zítra 12.8.

Katalogové číslo: RZN6 Kategorie:

Vlastnosti

Rozměry

37x28x30 mm

Max. průměr trubky

2 cm

Materiál

NdFeB hliník ocel

Hmotnost

150 g

Popis produktu

Magnetický změkčovač vody jednoduše umístíte na vodovodní potrubí přišroubováním. Silné magnetické pole mění strukturu minerálů rozpuštěných ve vodě, díky čemuž tvrdá voda získá vlastnosti měkké. Magneticky upravená voda netvoří nánosy vodního kamene, díky čemuž se snižují náklady na vytápění a prodlužuje se životnost elektrospotřebičů.

Magnetický změkčovač proti vodnímu kameni Magiko Apollo-M je vhodný na potrubí s průměrem maximálně 2 centimetry. Pro potrubí s větším průměrem použijte větší Magiko Y2-M .

Čím silnější magnetické pole na vodu působí, tím má větší vliv na tvorbu vodního kamene. Magiko Y2-M také obsahuje silnější magnety, které vytvářejí intenzivnější magnetické pole, čímž se zvyšuje účinnost magnetické úpravy.

Pokud vám magnetický změkčovač nepřinese výsledky, můžete jej do 6 měsíců bez udání důvodu vrátit.

5 recenzí k produktu Magnetický změkčovač vody MAGIKO Apollo-M

 1. Iperit

  Jeden z nejserióznějších pokusů provedla skupina Ronalda Gehra v roce 1995. Avšak ani jejich výsledek nebyl pro případné prodejce žádnou výhrou. A to i přes fakt, že bylo potvrzeno snížení vápenatých usazenin přímým a jednoznačným působením magnetického pole.

  Problém je totiž v tom, že při pokusu bylo použito enormě silné magnetické pole generované jadernou magnetickou rezonancí přesahující sílu 4 Tesla. V použitém roztoku o vysoké koncentraci CaCO3, (vysoce tvrdá voda), poklesla koncentrace disociovaného vápníku o pouhých 10 %.

  Běžný výzkum se standartními hodnotami prodávaných zařízení pochopitelně pochopitelně efekt neprokazuje.Další věc je, že když už dojde ke změkčení, tak ne formou odstranění vápníku z vody, ale formou přeměny jeho skupenství, které se často v teplé vodě opět vrátí zpět. viz oborná článek.

 2. Radim

  Blbost to není ale ne u všech to muže fungovat

 3. Sláva

  Magnety používám u bojleru již 50 let a v bojleru jen trochu šumu. Máme tvrdnou vodu.

 4. Michal

  Vždyť je to nesmysl 😅 magnetické pole nezměkčuje vodu a neodstraňuje vápník 🤦✌️

 5. MAREK

  je vyborny skvele funguje

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *