25%

Stavebnice Geomag Glow recycled 60 dílků – svítící ve tmě

849,00  s DPH

Jedná se o verzi Glow, která ve tmě svítí. Stavebnice obsahuje až 60 dílků a 3 odkládací krabičky. Milují ji malí i velcí. Stavebnice Geomag dokážou při hře spojit celé rodiny či skupinky přátel.

více než 10 skladem

Objednávky přijaté dnes do 12:00 doručíme zítra 29.2.

Katalogové číslo: GE338-GLO-60 Kategorie: ,

Popis produktu

Geomag Glow recycled 60 dílků

Stavebnice Geomag jsou zábavné a kreativní. V jejích dílcích je ukrytá magnetická síla, která dokáže zabavit děti i dospělé. Hra s touto stavebnicí pomáhá dětem zlepšovat jemnou motoriku, naučí je rozeznávat barvy a tvary. Při hře budou také trénovat schopnost soustředit se.

Se stavebnicí Geomag Glow recycled 60 dílků se zabavíte i ve tmě. Dokážou totiž uschovat denní světlo, díky čemuž následně ve tmě září.

Balení obsahuje: 28 magnetických tyček, 28 ocelových kuliček, 2 čtvercové podstavy, 2 pětiúhelníkové podstavy a 3 odkládací krabičky

Prohlédněte si i ostatní stavebnice od Geomagu v kategorii Stavebnice Geomag.

Stavebnice Geomag Glow recycled 60 dílků - svítí ve tmě

GEOMAG ODKLÁDACÍ KRABIČKA

Odkládací krabička Geomag je box, do kterého můžete uložit dílky stavebnice. Stavebnice Geomag Glow recycled 60 obsahuje až 3 takové boxy. Každý z nich má praktický rozměr, díky kterému si můžete vaši oblíbenou stavebnici snadno vzít všude sebou.

CÍLOVÁ VĚKOVÁ SKUPINA

Ve smyslu doporučení výrobce je tato magnetická stavebnice vhodná pro věkovou skupinu 3-99 let.

Upozornění! Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části a kuličky – hrozí nebezpečí spolknutí nebo vdechnutí, což může způsobit udušení. Dva magnety se mohou po spolknutí zachytit ve střevech.

VZDĚLÁVACÍ SYSTÉM STEM

Přidanou hodnotou stavebnice je, že vám a zejména vašim dětem zvýší schopnost koncentrovat se. Stavebnice je také vhodná pro vzdělávací systém STEM, který se soustředí na 4 oblasti – vědu, technologii, inženýrství a matematiku.

Vzdělávací systém STEM

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Značka Geomag se může pochlubit také skutečností, že stejně jako o naši zábavu se stará i o naše životní prostředí. Při výrobě svých skvělých stavebnic totiž využívá vysoký podíl recyklovaných plastů. U řad Recycled je to dokonce 100 %. Výborné na tom je, že tyto výrobky mají stejně zářivé barvy a vysokou kvalitu jako původní Geomag stavebnice.

Recyklovaný plast - životní prostředí