Magnetické pero zlaté

389,00  s DPH

Propiska, se kterou je zábava. Díky její magnetickým částem se umí v okamžiku přeměnit na magnetickou stavebnici, se kterou si vyplníte volné chvíle. Hra s ní má proti-stresový účinek. Jejím výsledkem jsou malá umělecká díla, která vám udělají radost.

více než 10 skladem

Objednávky přijaté do pondělí 12:00 doručíme v úterí 18.6.

Katalogové číslo: RZN-PEN-AU Kategorie: , ,

Vlastnosti

Barva

zlatá

Popis produktu

Fascinující magnetické pero, které vám poslouží nejen pro psaní, ale také pro zábavu. Díky jeho magnetickým dílkům a přibaleným ocelovým kuličkám máte skvělou magnetickou stavebnici vždy s sebou. Jelikož z jeho částí můžete vytvářet různé kreativní kombinace, zažijete s ním spoustu zábavy a pomůže vám odbourat stres. Výsledkem hry s ním je nejednou malé umělecké dílo, které vám udělá radost. Díky jeho pogumovaným hlavicím jej umíte využít dokonce i jako stylus pro dotykové obrazovky.

Magnetické pero zlaté stavebnice

Balení obsahuje:

  • 1x tuha
  • 13 prstencových neodymových magnetů
  • 12 ks ocelových kuliček
  • dvě pogumované hlavice, které lze použít při práci s dotykovou obrazovkou
  • černá dárková krabička

Skvělý dárek vhodný pro učitele, studenty, inženýry, lékaře, právníky, designéry, kolegy či kamarády.

Upozornění: Dva magnety se mohou po spolknutí zachytit ve střevech. Magnetické pero není vhodné pro děti, které by části pera mohly spolknout. Skladujte magnety na bezpečném místě mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 14 let. Používejte pod dohledem dospělé osoby.

Obsah balení:

1x Magnetické pero v krabičce

magnetické pero zlaté, stavebnice, dárek