25%

Magnetická sběrná tyč

1 499,00  s DPH

Sběrná hůlka je chytrý nástroj, který vám usnadní posbírat nebo vytřídit drobné kovové předměty nebo částice. Je to výborný pomocník do dílny, bytu či průmyslu.

více než 10 skladem

Objednávky přijaté dnes do 12:00 doručíme zítra 7.6.

Katalogové číslo: RZN-TYC Kategorie:

Popis produktu

Magnetická sběrná tyč je nástroj pro snadné, rychlé a bezpečné zvednutí nebo vytřídění kovových pilin, třísek, hřebíků, spon, podložek nebo jiných kovových částic. Oceníte ji například v okamžiku, kdy potřebujete posbírat více drobných kovových předmětů ze země. Stejně dobře poslouží i v případě, kdy potřebujete kovové předměty posbírat z hůře dostupných míst. Oceníte ji i při třídění kovových předmětů a částic z jiných nemagnetických materiálů.

Jak magnetická tyč funguje?

Magnetická sběrná tyč dokáže zvednout či vyseparovat kovové předměty a částice díky silnému permanentnímu magnetu, který se v ní ukrývá.

Magnetická sběrací tyč (separační tyč) se skládá:

  • ze základní části – nerezového ocelového pláště s rukojetí
  • ze středové vytahovací části – tyčky se silným magnetem.

Při sbírání je magnetická ruční tyč pro sběr kovových třísek v základní poloze se zasunutou středovou tyčkou s magnetem. Kovové předměty se tehdy k ní přitahují a zůstávají přichyceny na ocelovém plášti. Následně se na sběrné tyči přesunou na požadované místo, kde se uvolní povytažením středové tyčky.

Délka tyče v zasunuté poloze je 42 cm, průměr konce je 2,5 cm a hmotnost je 440 gramů. Konec rukojeti je vybaven praktickým háčkem pro možnost odložit sběrnou tyč zavěšením.