Dárky na poslední chvíli?

Tipy na magnetické překvapení pro každého

Vánoce! Kouzelný čas plný lásky, radosti a rodinné harmonie, kdy doma voní chutné koláče, stromek stojí pyšně vyzdobený v obývacím pokoji a vy si už jen položíte nohy na stůl a spokojeně popíjíte svařák při vánočních pohádkách. Takovou idylkou by jistě nepohrdl nikdo z nás. Protože realita bývá obvykle jiná. A to hlavně chaotická. Největší stres a chaos představují dárky na poslední chvíli. Stává se i vám, že čekáte na ten správný dárek, který vám „Cvrnkne do nosu“? A vzbudíte se pár dní před Vánocemi s vědomím, že Ježíšek nemá nachystanou svou vánoční nadílku.

V tomto článku vám přinášíme tipy na vánoční dárek z našeho e-shopu:

Neocube

Dokonalý dárek pro kreativní a tvůrčí duše. Navíc se dá snadno zabalit a design je opravdu přitažlivý. Neocube jsou u nás malou vášní, proto pokud nám při objednávce necháte poznámku, zabalíme vám neocube jako vánoční dárek.

Přenašeč kovových částic

Na první pohled se to může zdát jako zbytečnost, ale věřte či ne, v každé domácnosti se tento drobný pomocník uplatní. Někteří naši zákazníci ho doporučují na vybírání hřebíků z popela.

Magnetická páska na fotografie

Takovým klasickým dárkem je např. rámeček na fotografie. Ale praktičtěji by mohla posloužit magnetická páska, se kterou si z fotografií uděláte i magnetky. Feritová páska z jedné strany magnetizuje a z druhé strany je potažena lepidlem. Vložte do balíčku magnetickou pásku spolu s oblíbenými fotografiemi, popřípadě přibalte ještě svíčku. Obdarovaného jistě neurazíte. Takovým dárkem oživíte vzpomínky na krásné časy.

Magnetický držák na nástroje

Dárek je spíše určen pro mužské pohlaví na uložení svého nářadí v dílně. Ale kdoví, možná by si i máma na něj přichytila ​​nějaké předměty z kuchyně či šití. Avšak bezpečnější bude, když magnetický držák na nástroje najde pod stromečkem otec. A pokud k tomu přidáte ještě např. novou sadu šroubováků, radost bude jistě velká.

Magnetický náramek

Užitečný dárek pro kutila se zlozvykem hřebíky přichytávat zuby. Tímto dárkem zabaleným do vkusné krabičky jistě nic nezkazíte. Stačí přibalit ještě ověřenou vánoční klasiku, ponožky a drogerii. A vánoční dárek je hotový.

Sada na magnet fishing

Tento dárek by jistě potěšil nejen vášnivé dospěláky s duší dobrodruha hledajícího poklady v tajemných vodách, ale i děti. Ze začátku možná neprokáží nadšení z této sady. Hlavně pokud nevědí, o co jde. Avšak stačí, když je vezmete jednou lovit a tato aktivita se jim zalíbí. Navíc je při magnet fishingu učíte trpělivosti a ohleduplnosti k přírodě.

Na magnet fishing toho opravdu není potřeba hodně. Jednoduchý základ tvoří lano, magnet a případně kužel, aby se vám magnet nezasekl mezi kameny či větvemi. Popřípadě ještě rukavice.

Doufáme, že jsme Vás inspirovali s nápady na dárek.
Přejeme Vám krásné a klidné prožití Vánoc!

titulní fotografie: Mel Poole on Unsplash

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *